З вересня у Ніжині розпочинається прийом проектів на Бюджет участі

a59759896fb05e9f5c01d377cb8e32ed

З 1 вересня розпочинається прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде відбуватися протягом одного місяця, тобто з 1 вересня по 30 вересня.

Про це повідомляє Ніжинська міська рада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бюджет участі 2020/2021 у Чернігові стартував: поданий перший проєкт

Проекти можуть подавати дієздатні громадяни України віком від 16 років, які отримали паспорт громадянина України (ID-картка), зареєстровані або проживають на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади, що підтверджується офіційними документами (довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання на території громади).

Від одного автора протягом одного року може надходити не більше одного проекту.

Проект може стосуватись лише одного об’єкта, що належить до комунальної власності та є загальнодоступним для всіх мешканців міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Фонтани» понад усе: Атрошенко зазіхнув на «бюджет участі» (Відео)

Для подання проекту необхідно заповнити бланк за формою згідно з додатком 1 до цього Положення, додавши до нього список з підписами не менше 15 мешканців Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади (крім автора/авторів проекту), які підтримують цей проект, за формою згідно з додатком до додатку 1 до цього Положення. Бланк форми проекту та зразок заповнення розміщуються на офіційному сайті Ніжинської міської ради у розділі «Громадський бюджет».

Проект подається особисто автором (одним з авторів) у паперовому та електронному вигляді до кабінету №59 адміністративної будівлі виконавчого комітету за адресою: м. Ніжин, площа імені Івана Франка, 1, а також на е-mail: vvp_nezhin@ukr.net з поміткою «Громадський бюджет».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register