Викладач військового ліцею звинувачує керівництво в роботі на ФСБ

29829997_447130222388080_10265725_o

Вчитель із військової підготовки предмета «Захист Вітчизни»  чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Юрій Гринь звинуватив керівництво свого закладу, а саме начальника ліцею Миколу Шпака, в роботі на спецслужби Росії.

«Мені забороняють розповідати дітям про війну, про АТО, про Майдан. Коли питаю «Чому?», відповідають «Навіщо лякати дітей? Це вплине на їхню психіку». Абсолютно підірвана виховна робота в закладі. Вихованці вже дозволяють собі посилати викладачів на три веселі букви. Я думаю, що керівництво нашого закладу безпосередньо працює на ФСБ. Оті всі флешмоби і так далі – то показуха. Насправді зсередини все гниє», – розказує викладач.

«Сьогодні на мене ведеться справжнє переслідування та цькування. Я вже боюся за своє життя. Нещодавно викликали на нараду, влаштували справжнє цькування і тиск. Після цього я пішов до кардіоцентру. Побачив свою кардіограму і жахнувся», – говорить Юрій Гринь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про закриття чернігівського ліцею говорили в парламенті

Початок протистояння особисто з керівником ліцею Миколою Шпаком, за словами Юрія Гриня, розпочався отак: «Від нас постійно вимагали показників, але бази не було. Результати хочуть у гирьовому спорті, а гир немає. У волейболі – м’ячів немає. І так далі. Я поцікавився, де інвентар. Після цього нібито звідкись з’явились і м’ячі, і все інше, нібито десь на складах були. Отак я запоров їхній бізнес. Замість цього зараз вони величезні кошти собі на премії пускають».

Сам звинувачений – керівник ліцею Микола Шпак, – говорить, що все сказане його працівником неправда.

«Він вас обманює. Юрію Миколайовичу все не так, все не по його. Я вам чесно і відверто кажу. А те, що він … Хай би про себе розказав, як він порушує права дитини, як він ображає дітей. Під час уроків розповідає про мене, про заступників. Ярлики вішає», – говорить Микола Шпак.

Звинувачення викладача ліцею в підриві патріотичного виховання є доволі серйозними на тлі військових дій на Донбасі. Тому перевірка цієї інформації, на його думку, має зацікавити Службу безпеки України.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register