Краса та здоров'я

Назвали алкогольні напої, які можна вживати на дієті

Дієтолог Кері Ганс назвала алкогольні напої, які можна вживати на дієті.

Під час дієти зазвичай переглядається харчування на користь некалорійних і корисних продуктів, але при цьому багато хто стикається з проблемою неможливості схуднення, пише Prevention.

Однією з причин може стати часте вживання алкоголю, особливо коктейлів. Більшість напоїв містять багато цукру, а якщо врахувати, що алкоголь — напій вечірок, то, виходить, що на ніч організм отримує багато калорій, які не встигає спалити.

Таким чином, дієтолог радить переглянути свої смаки в алкоголі і вибирати прості напої. Крім того, Кері Ганс рекомендує стежити за кількістю випитого алкоголю не тільки через його калорійнысть а й через те, що він розпалює апетит. Якщо ви на дієті, то експерт пропонує звернути увагу на наступні алкогольні напої:

Горілка
Калорійність на 100г: 231 кал

Кращий напій з горілки — горілка з содовою і часточкою лимона. Простий коктейль не містить цукру, жирів і вуглеводів. За словами дієтолога, краще відмовитися від коктейлів, де є сік або лимонад, через високий вміст цукру.

Ром
Калорійність на 100 г: 231 кал

Якщо ви не любите ром в чистому вигляді, можете зробити коктейль з дієтичної коли. Але, при цьому, слід скоротити кількість напоїв. Найгіршим вибором є Піна колада, яка містить в три рази більше калорій, а також — цукор і вуглеводи.

Віскі
Калорійність на 100г: 250 кал

Крім віскі в чистому вигляді, дієтолог пропонує класичний коктейль Манхеттен, в якому хоч і є вуглеводи, але їх вміст незначний.

Джин
Калорійність на 100г: 260 кал

Хорошим дієтичним коктейлем стане джин з мартіні. У ньому немає зайвих вуглеводів і цукру. Але від улюбленого джина з тоніком доведеться відмовитися через високий вміст цукру.

Текіла
Калорійність на 100г: 230 кал

Якщо ви віддаєте перевагу коктейлям, дієтолог пропонує обрати Палому — легшу версію Маргарити. У такому напої міститься набагато менше цукру і калорій, ніж в Маргариті.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Ще статті по темі

One Comment

  1. Человек, добровольно употребляющий яды (алкоголь,кофе, никотин, др наркотические в-ва) на подсознательном уровне запускает программу самоуничтожения, т.е подсознание понимает это как добровольное желание человека расстаться с жизнью и действует в соответствии с его желанием.Полный отказ от употребления алкоголя, даже в самых минимальных количествах, отказ от табакокурения открывает новые горизонты в мышлении, переоценки ценностей и в саморазвитие личности.

Back to top button