Люди: чернігівка відверто про популярність в Instagram і навчання у Польщі

IMG_3987

У наш час дуже популярно бути блогером. Але ця робота не з легких, як здається на перший погляд, адже важко знайти те, чим можна було б здивувати та зацікавити сучасних людей.

19-річна чернігівка Крістіна Олійник знайшла свою нішу і вже має в Мережі Instagram майже 50 тисяч підписників. Чим же вдалося зацікавити стільки людей і на які теми пише чернігівка – читайте далі.

Дівчина народилась у Чернігові, закінчила у 2016 році 31-шу гімназію.

– Чесно кажучи, шкільні роки для мене несуть не надто позитивні спогади. Я не любила школу і не люблю її зараз. Величезна подяка моїм батькам, які мене розуміли і підтримували в тому, щоб я приділяла увагу тільки дійсно потрібним предметам, які знадобляться в майбутньому.

Хоча вчилася я добре, всі вчителі мене любили, бо бачили мої старання, і завжди ставили високі оцінки навіть із точних наук, які мені зовсім не давалися. Коли в останній навчальний рік у школі всі готувалися до ЗНО 24/7, я вчила польську мову, англійську мову і всі мої думки були зайняті вступом до Польщі. А також я завжди займалася і займаюся тими заняттями, які мені приносять задоволення.

Крістіна має дуже цікавий спектр хобі: вона мандрує (у її списку вже 11 країн), вивчає іноземні мови: польську, англійську та німецьку, багато читає (психологію та про саморозвиток) і найбільше її захоплення – це правильне харчування, спорт і здоровий спосіб життя. До речі, цим дівчина відкрито ділиться на своїй сторінці в Instagram і залучила майже 50 тисяч підписників.IMG_4065

Дівчина поділилася з нами, як же почалася її популярність у віртуальній реальності.

– Досить велику кількість часу я приділяю своєму блогу в Інстаграм @kristi_na_pp. Створила я його, можна так сказати, випадково.

Із чого все почалося? В один прекрасний день, у квітні 2015 року, моя мама прийшла додому і сказала: «Із цього дня ми правильно харчуємося!». І саме з того дня моє життя змінилося кардинально. Я схудла на 8 кг, зробила регулярний спорт частиною свого життя, а правильне харчування без шкідливих продуктів – справжнім способом життя. Через півроку переходу на правильне харчування я створила блог і тепер допомагаю тисячі дівчат (і навіть хлопцівJ) знайти ту саму гармонію та змінити харчові звички на користь здорових продуктів.

Це дійсно те, що мені приносить задоволення. Писати статті про харчування, консультувати, давати поради щодо раціону. Показувати своє харчування, свої тренування, мотивувати своїм прикладом. Що може бути краще, коли тобі дякують за роботу? За те, що зрештою пояснила людям суть правильного харчування і розповіла про користь нового способу життя.

Я отримую величезне задоволення від цієї діяльності і, більше того, хочу пов’язати з цим майбутнє. Моя мета – займатися улюбленою справою й отримувати за це гроші.IMG_4063

Не менш цікавим є й ще одна сторона життя дівчини – це навчання за кордоном, а саме в Польщі. Крістіна Олійник вступила в 2016-му році до інституту WSPA, на факультет міжнародних відносин, у м. Люблін.

– Якщо говорити про моє навчання, то на сьогодні я закінчила другий курс. До речі, цю сесію закрила передчасно, чим можу пишатися :) Як на початку я чимало говорила про те, що не люблю школу, то ситуація з навчанням у Польщі повністю змінила мій світогляд. Напевно, перші 3-4 місяці я щодня йшла до ВНЗ і казала: «Господи, Слава Богу, я йду не до школи, а до улюбленого інститутву!».

Я дійсно обожнюю вчитися. Вчитися в Польщі – це величезне задоволення! Щодня я йду на навчання – як на свято. Система освіти в Україні і в Польщі дуже відрізняється.

За її словами, навчання там і в Україні кардинально відрізняється. Насамперед вільною поведінкою студентів під час пар.

– На парах можна спокійно пити каву/чай, перекушувати, що роблять і самі викладачі. Набридло на парі? – Можеш спокійно взяти і піти, ніхто нічого не скаже. Викладання, подача інформації відбувається в розмовній формі: Ви можете і сперечатися з викладачам, і доводити своє. Ваше право! Ви маєте свою думку!

Уся система побудована так, щоб студента максимально зацікавити наукою. З іншого боку, ніхто нічого не вимагає, тому що якщо це тобі потрібно, то ти і так будеш вчити, ніхто бігати за тобою не буде.IMG_2803

Попри такий юний вік, Крістіна у свої 19 років уже має чим пишатись. Вона написала книгу.

– Я не люблю якось хвалитися своїми досягненнями, розповідати, ділитися. Я люблю так: якщо людям цікаво, вони це відзначать і оцінять. Але якщо вже говорити про мої власні досягнення, то я дійсно можу пишатися написаною книгою про правильне харчування і здоровий спосіб життя. Книга тільки в електронному варіанті, але я наразі і не планую випускати в друкованому.

Повна назва книги: «Правильне харчування – не дієта, або Як насолоджуватися новим способом життя». Вона містить 460 сторінок адекватної інформації про найкомфортніше харчування для кожної людини.

І після її прочитання, я даю гарантію 100%, ви зміните харчові звички, почнете харчуватися правильно і забудете про всі солодощі та харчове сміття. З питань придбання книги кожен може зв’язатися зі мною.

І традиційним запитанням нашої рубрики є думки героїв про майбутнє України. Тим паче, дуже цікава думка дівчини, яка вже відчула всі плюси та мінуси життя в іншій країні.

– Я люблю свою країну і дуже вірю в світле майбутнє. Але, на превеликий жаль, на сьогодні наша країна «не дотягує» до рівня Європи. Навіть порівняти з Польщею дуже складно, а Польща – найближча і перша країна Європи. Але все можливо!

І перше, що треба повністю знищити, – корупція. Я знаю, що не відкрила Америку, але така реальність. Коли починаєш розповідати полякам ситуації в Україні, пов’язані з корупцією, таке відчуття, що вони сивіють на очах. У Європі корупції на 98% немає. Жодні родичі / брати / сестри / зяті ніяк не допоможуть, якщо ти сам цього не можеш зробити. Навіть «подяку» у вигляді шоколадки можуть сприйняти за спробу хабара, тому будьте обережні з незнайомими поляками:) У них знаки подяки відрізняються від наших!

Не можу сказати, куди мене далі відправить доля: може залишуся в Польщі, а може далі – у Світ, але Україна в серці назавжди. Я завжди з гордістю кажу: «Я з України!». Я люблю свою країну. І дуже вірю, що скоро ми будемо ще кращі, ніж Європа. А кращі – це на 100%! Тому що кращих людей, ніж «наші» люди, немає ніде!

Від себе всім читачам дівчина побажала користуватись будь-якою, навіть найменшою можливістю.

«Ніхто нічого не досяг просто так. Усі наші досягнення – результати праці. Нічого не досягається, лежачи на дивані. Щоб змінюватися, потрібне бажання, а не понеділки. Тільки працюючи над своїми цілями і бажаннями постійно, щодня, наполегливо, ви маєте шанс їх досягти», – наголошує Крістіна.IMG_4064

Наталі Солодовник

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register