Важкохвора поетеса презентувала в Чернігові свою збірку віршів (Відео)

Поезія, народжена в муці. Кожен рядок її віршів був написаний, попри біль, відчай, безвихідь.

У Чернігові презентували збірку поезії жительки Львівщини Світлани Антонишин «На білому камені». Світлана Антонишин – письменниця, поетеса, журналістка з всеукраїнським ім’ям. Сьогодні, на жаль, самостійно вона не може писати.

«Прикута до ліжка. Вона майже нічого не бачить, свої вірші надиктовує Валентині Мастєровій й інша письменниця веде її сторінку та допомагає їй в реалізації творчого потенціалу», – Людмила Зіневич, директор чернігівської бібліотечної системи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «По її книжки стоять черги»: в Чернігові презентували роман відомої письменниці

«І от людина чує не діагнозу, вона чує вирок. У тебе немає майбутнього, ти приречена. Ти мусиш щодня боротися з диким болем і кожен день може бути останнім. Ти залежиш від людей фізично, ти залежиш від людей морально», – Валентина Мастєрова, письменниця.

За словами Валентини Мастєрової, ця збірка стала тим надзвичайно необхідним промінчиком радості в житті хворої поетеси. Адже вона не забута, про неї пам’ятають, читають. І головне – вона через поезію може вилити світу свою душу, свої почуття…

«Кожен автор вкладає в свої рядки своє життя. Тобто за цими віршами стоїть доля людини. Зустрічі людини, її любов, її біль», – Рената Гафурова, акторка театру ім. Довженка  м. Київ.

На творчому вечері читала вірші Світлани Антонишин акторка театру ім. Довженка Рената Гафурова. Під час цих рядків у багатьох наверталися на очі сльози.

«Мій Боже, як усе було давно …. сірому дивані», –  Рената Гафурова, акторка театру ім. Довженка, м. Київ.

Усі примірники книги «На білому камені» розкупили присутні. Ціни за них не було… Кожен давав скільки міг. Адже ці кошти підуть на підтримання життя поетеси, яка пише душею.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register