“Сепарський” з’їзд у Чернігові: реваншистський «вибрик» Королевської (Відео) ЧL

Що це було і з якого дива? Саме таке запитання виникло в адекватно мислячих чернігівців після загадкового візиту до обласного центру одіозної «мрійниці» Наталії Королевської. Екс-нардеп приїхала до Чернігова нібито на жіночий форум.

-Мы все разные, но мы все равные. Цель каждой женщины – вернуть в страну мир,- Наталія Королевська.

Хоча її справжні наміри, звісно, були іншими. Факти кажуть самі за себе – форум проводили в прикордонній області, в приміщенні, що належить сіверським представникам «Опозиційного блоку».

Наталія Королевська, очевидно, втомилася сидіти в тіні і вирішила розпочати процес реваншистського повернення до влади. І знову розважати українців своїми мегаталановитими виступами з парламентських трибун.

-Стосується кормов для кішок і цуценят, тому що кішки і цуценята не можуть собі покупати в кішчачих магазинах,- Наталія Королевська.

І час, відверто кажучи, грає на неї. Адже люди вже сповна наїлися життя «по-новому». Тому на тлі об’єктивного несприйняття українцями нинішньої влади, шанси Королевської в’їхати на білому коні в політикум вельми непогані.

Але щоб гарцювати у владній багнюці, туди ще треба потрапити. Чернігів завжди був і буде містом патріотів, тому ні «сепарського» білого коня, ні Наталії Королевської чернігівці на антиукраїнський шабаш не пропустили. Довелося їй втікати в таксі.

– Настоящие ребята, которые сегодня сохраняют нашу страну, они не бегают с лозунгами по женским форумам,- Наталія Королевська.

У цій історії не обійшлося також без звинувачень політичного мотиву. До організаторів форуму безпідставно приписали також партію «Наш край», хоча насправді ця політична сила нічого спільного з «Опозиційним блоком» і, власне, Наталією Королевською немає.

-Когда говорят не просто неправду, а делают политические заявления или хотят унизить, облить грязью своих политических оппонентов, то вот и получается такая ситуация. Политическая партия «Наш край» никакого отношения к проведению этого мероприятия не имеют.  Если там какие-то сепаратистские мысли говорились, то это неправильно. «Наш край» всегда был и остается политической партией, которая за суверенность Украины,- депутат Чернігівської міської ради («Наш край») Володимир Козир.

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register