Політика (відео)

Таємний уклін Леніну та «озолочений» пляж: як члени виконкому засідали (Відео)

Два мільйони гривень на облаштування міського пляжу «Золотий берег», три з половиною мільйони – на «реанімацію» чернігівських фонтанів і 70 тисяч із міської казни на ремонт постаменту, пошкодженого від падіння пам’ятника Леніну. Ці видатки затвердили члени виконавчого комітету Чернігівської міської ради. До речі, «марафет» постаменту, на якому в Чернігові тривалий час красувався вождь світового пролетаріату, влада вже зробила. Причому тишком – без публічних обговорень і анонсів. А тепер уже «заднім числом» виділила на це гроші. Виникає запитання – на що витратили майже десяту частину мільйона гривень? Складається враження, що комунальники відновлюватимуть не шматочок гранітного постаменту, а шедевр світового мистецтва.

-Коли валяли Леніна, то відбили кусок знизу. Вирівняли, щоб виглядало культурно. Зробили. Тепер треба перекласти гроші із статті на статтю,- начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міськради Ярослав Куц.

Також влада обіцяє реанімувати два чернігівські фонтани. Принаймні гроші на це виділили.

-Розмова йде про 2 фонтани: фонтан біля «Мегацентру» і на Валу. Основна сума грошей на фонтан біля «Мегацентру,- начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міськради Ярослав Куц.

Щодо міського пляжу «Золотий берег», то члени виконкому грошей із міської скарбниці не пошкодували. На облаштування об’єктів благоустрою та малих архітектурних форм для торгівлі виділили майже мільйон гривень. Також за майже мільйон гривень побудують паркову та під’їзну дороги до пляжу. І бонус – чверть мільйона гривень на облаштування волейбольного та дитячого майданчиків біля пляжу. А як інакше?! Якщо вже надумали перетворювати місце відпочинку чернігівців на торгівельний майданчик, то треба доводити справу до кінця. Недарма ж дерева біля пляжу випилювали і казки вигадували про їх аварійність.

Ще статті по темі

2 коментарів

  1. ТОесть по сути потратили миллион из казны на «золотой берег» чтоб более
    качественно заробатывать , эх да наши чиновники с Атрошкой во главе …

  2. Конечно на памятник ушли эти деньги! Очередная схема по отмыванию. Могли бы уже и что-то новое придумать.

Back to top button