Послідовники Чака Норріса та ван Дама змагалися у Чернігові (Відео)

Ефектні прийоми каратистів чернігівці звикли бачити у голівудських бойовиках. Та не всі знають, що цей східний вид єдиноборств успішно розвивається і у нашому місті.

Більше півтори сотні спортсменів взяли участь у традиційних змаганнях з кіокушинкай карате. Окрім чернігівських бійців  за медалі боролися команди з Семенівки та Славутича.

Змагання проходили у двох вікових групах. Між собою змагалися новачки та ті, хто вже більше двох років займається карате.

– Завдання для початківців – виступити, показати свої можливості, потерпіти і не злякатися. Завдання для досвідчених спортсменів – посісти перше місце і показати високий рівень техніки, – розповідає Віктор Шубенко, голова ради міської федерації кіокушинкай карате.

До змагань усі готувалися ретельно та відповідально. Кожен  спортсмен заздалегідь обирає свою стратегію бою.

Змагання з карате приурочили до дня захисту дітей. Їх провели у фізкультурно-оздоровчому комплексі на П’яти кутах.В організації змагань взяли учать Департамент сім’ї, молоді та спорту та ФСТ «Україна».

Тренери намагаються розвивати своїх спортсменів не лише фізично. Більш досвідчені бійці виступають у якості суддів на змаганнях.

Суддівство складне тим, що потрібно цілий день сидіти і не можна пропускати важливі моменти, а спортсменам важче у тому плані, що бій триває не більше 6 хвилин і їм фізично дуже тяжко, – Микита Шахрайчук , призер чемпіонату України з кіокушинкай карате, суддя змагань

Чернігівські каратисти мають значні здобутки на всеукраїнській та міжнародній аренах. Збірна команда Чернігова серед юнаків та молоді входить до трійки кращих в Україні. В активі наших спортсменів «золото» на Чемпіонаті Європи.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register