Новий лікарняний дрес-код: вишиванки замість халатів (Відео)

Вишиванки замість лікарняних халатів одягли медики третьої міської лікарні. Традицію започаткували три роки тому. Тепер 18 травня тут новий дрес-код.

– Вишиванка – це оберіг. Хочемо показати наших працівників ще й з іншої сторони, – Наталія Бабкіна,  заступник головного лікаря з медичної частини.

Усі у вишитих сорочках або хоч би в одязі з українським орнаментом. Лікарі тішаться. Нові сукні та сорочки купили спеціально. Кажуть, цей день заряджає позитивом тих, хто лікує.

– Робота важка і хочеться підняти настрій в такий день, – Станіслав Нечваль, завідувач реанімаційного відділення.

– Сьогодні тільки прокинувся – гарний день, він об’єднує всю націю, – Анатолій Ластовець, завідувач хірургічного відділення.

Самі радіють зі святкового вбрання, а пацієнтам пропонують вишиванкотерапію. У холі лікарні влаштували виставку власних робіт. Виявили понад дві сотні майстринь серед свого персоналу.

– Наче й настрою не було, а тут день вишиванок якраз, – Євдокія Кропивна, пацієнтка.

Свої роботи принесла й старша медична сестра неврологічного відділення. Людмила Бурковська вишивала бісером рушник на заручини доньки. Не втрималася і презентувала його на виставці. Сама ж прийшла в новенькій сукні.

– Я вишиваю і сама, і донька моя вишиває. Заспокоює нервову систему, – Людмила Бурковська, старша медична сестра неврологічного відділення.

Пацієнти радіють новому дрес-коду в лікарні. Зізнаються, почуваються значно краще, коли йдуть на прийом до лікаря у вишитій сорочці.

– Одразу видно, що прийшла весна на Україну. Наші лікарі – найкрасивіші, – Юрій Мусаєв, пацієнт.

Під стиль одягли й саме приміщення лікарні. Для створення традиції замовили вишиті полотна, щоб одягнути їх на колони. Така лікарня більше до вподоби чернігівцям.

Читайте новини ЧЕline у Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password