Побратися у День закоханих: чернігівські молодята «штурмують» міський РАЦС (Відео)

«Сьогодні День кохання. І на честь нашого кохання ми обрали саме 14 лютого».

Ярослав і Катерина стали першою парою, яка побралася в День святого Валентина. Наречений є учасником бойових дій на сході, зараз працює в Києві, наречена живе в Чернігові. Молодята познайомилися в мережі Інтернет і зустрічалися півтора року.

«Він у мене взагалі гарний дуже. Він дуже добрий, дуже уважний, спокійний. Тому і привабив мене», – Катерина, наречена.

І от нарешті вони обмінялися весільними обручками й офіційно стали родиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історія кохання, що надихає: разом із дитячого садочка і на все життя

«Я вітаю вас, Ярославе та Катерино. Віднині ви чоловік і дружина».

Молодята згадують, як Ярослав освідчувався своїй коханій.

«Вручив мені каблучку, я її сьогодні вже не вдягла, бо в мене вже інша обручка. І запропонував мені, на одне коліно опустився, ну, як завжди це робиться», – Катерина, наречена.

«Це для мене було дуже важко, я не можу цього повторити», – Ярослав, наречений.

Рідні молодят, які прийшли привітати новостворене подружжя, згадують, як сприйняли звістку про одруження.

«Десь тижні три тому дізналася, що буде одружуватися. Я вже молодшого сина рік тому одружила, то це вже для мене було несподівано. Ну, сину 33 роки. Нарешті дочекалася. Дуже чекали, дуже хотіли, щоб уже впорядкувалося життя», – Валентина Гонтар, мати нареченого.

Під час церемонії урочисту атмосферу створювала жива гра на саксофоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обізнаність про «кохання»: чи святкують чернігівці День закоханих

«Дуже святковий настрій. Ми щасливі», – Катерина, наречена.

Церемонію одруження провели в Міському палаці урочистих подій. Привітати їх приїхала заступниця міністра юстиції України. Вона повідомила, що в Україні реєстрація шлюбу в День всіх закоханих є досить популярною. Вона проходить у рамках ініціативи «Кохання поза часом».

«По всій Україні таке бажання висловили близько двох тисяч пар. Сьогодні з 14 пар, які мали б зареєструвати свої стосунки в Чернігові, кількість уже збільшилася до 18. І з огляду на те, що заяви приймають до опівночі, є ймовірність, що кількість таких людей збільшиться», – Валерія Коломієць, заступниця міністра юстиції України.

Присутня на церемонії перша заступниця начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції розповіла про нову послугу. Тепер відтворювати атмосферу свого весілля можна хоч щороку. Коштуватиме це близько ста гривень.

«Чернігівці звертаються до відділу реєстрації актів цивільного стану з тою чи іншою річницею. І в урочистій обстановці з близькими, з рідними, з дітьми повторюють свої обітниці, отримують повторно свідоцтво про одруження та багато щирих приємних вітань», – Ірина Данильченко, перша заступниця начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Загалом, минулого року в Чернігові одружилися більше ніж 5 тисяч пар. А з початку 2020 їх лави поповнили ще понад двісті молодих сімей.

Журналіст Ольга Лазун

Оператор Дмитро Дриганов

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register