Похолодало: як розпочався опалювальний сезон у Чернігові (Відео)

Опалювальний сезон в Чернігові стартував 21 жовтня, в неділю. Першими тепло відчули в житлових будинках. Зранку 22-го, в понеділок, воно прийшло і до нежитлових приміщень – шкіл, дитячих садочків, лікарень тощо.

«Учора зранку, коли дітки прийшли до школи, вже пішло перше тепло. І протягом першого уроку в усіх наших приміщеннях потеплішало», – Олена Яковчук, директор чернігівської ЗОШ №3.

«Температура в середньому коливається від 17-18 градусів до 22-23. Загалом тепло, бо замінили всі вікна на енергоощадні, всі двері замінили», – Рудик Джалалян, заступник директора з господарської частини ЗОШ №3.

– Так, тепло, якщо не провітрювати.

– Так. У класі тепло, і це відчувається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові зростуть тарифи на тепло

Прихід батарейного тепла до приватних осель, якого так усі чекали, незабаром, протягом місяця-двох, може обернутись соціальними протестами на тлі подорожчання газу та скасування субсидій. А поки що чернігівці радіють, поступово відмовляються від ночівлі під двома ковдрами і на прощання дякують «бабиному літу».

«По місту тепло подано максимально швидко. Але щоб усі розуміли: не може тепло по всьому місту з’явитись за один день. Підключення триватиме в межах двох-трьох днів», – Андрій Черненко, заступник чернігівського міського голови.

Слова чиновника підтверджують відгуки від людей – одним ще холодно, іншим вже тепло.

– Я живу в міській квартирі. Холодно. Батареї не гріють. Така холодина, що сплю під двома ковдрами і не можна в квартирі втриматись.

– Удома? Тепло. – Коли ввімкнули? – 21-го.

– Включили в неділю. Вже в квартирі значно тепліше.

Особливих проблем із підключеним не було. Виключення становить, мабуть, ситуація з масовою  крадіжкою теплообладнання в житловому масиві на вулиці Пухова. Влада обіцяє його відновлення та запуск опалення протягом найближчих двох днів.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register