Селище на Чернігівщині «накрило» сміттям зі Львова (Відео)

Всеукраїнське турне львівського сміття триває. Цього разу його виявили на полігоні під Козельцем на Чернігівщині. Місцеві жителі розказали фури з непотребом і підробленими накладними їдуть цілими колонами.

Під цілодобовий гуркіт двигунів вантажівок – Володимир з дружиною пораються на городі. За парканом – автобаза, де протягом кількох років далекобійники зупиняються на відпочинок. Місцеві кажуть, особливо це місце полюбилося іноземним водіям, яким бракує жіночої уваги.

А минулого тижня кілька зерновозів зі львівськими та закарпатськими номерами припаркувалися під самісінькою огорожею подвір’я Володимира. Із автівок потягло нестерпним смородом, розповідає пенсіонер. Виявилося – у кузовах замість зерна – тонни сміття.

«Стоять зерновози накриті брезентами. Закарпатські номера. Я кажу, хлопці, що ви возите? – Та нічого, нічого. Ми на парковку. І коли я розкапав, одна машина поїхала, вигрузилася, Там було явно видно, що там було сміття і стояв запах», – говорить Володимир Левський, житель Козельця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гончарівській ОТГ поділилися досвідом роздільного збору сміття

Жителі відразу забили на сполох, викликали поліцію.

«Поліція постояли навпроти фур – зерновозів. Ну, я думав, що це зерновози, тому що кузова такі возять зерно. Навпроти зерновозів постояла поліція. Вони нічого не перевіряли у водіїв», – говорить Володимир Левський, житель Козельця.

За словами місцевих активістів – львівське сміття скидають на цьому невеликому полігоні, за кілька кілометрів від селища. Розповідають, за півроку звалище розрослося чи не вдвічі. Тутешній охоронець про львівське сміття ні сном, ні духом.

«Із Українки до нас його. Все офіційно. Заключений у нас договір с таким-то, таким-то. Щоб нам везли зі Львова. Я, приміром, не чув», – говорить Сергій Миколайович, охоронець сміттєзвалища.

За документами із Українки, а за фактом зі Львова. У цьому пересвідчилися і ми, взявши із купи сміття перший ліпший папірець.

«Адреса: Місто Львів, вулиця Наукова 104/70».

«Значить, накладна. Нова почта. 21.00 Отримувач місто Львів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сфотографуй сміття – забери у жеківця премію

«Шукайте, лазьте. А шо ви знімаєте? На якій підставі ви знімаєте?», – говорить Олександр Набільський, керівник підприємства.

Керівник сміттєзвалища приїхав, щойно дізнався про візит нашої знімальної групи. Те, що сміття дійсно прибуло зі Львова – він заперечує.

«Тут із Киева чеки. Може із Лос-анжелеса хтось прилетів, чеки. – Ну если массово лежат чеки из Львова, на секундочку – це не випадок».

Пояснити, чому під виглядом київського гора львівського непотребу, підприємець не зміг, бо у нього вихідний.

«Хочете інтерв’ю – завтра робочий день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Великоднє свинство: чернігівці залишають після гори сміття

Сьогодні на полігон має навідатися спецкомісія, аби з’ясувати, чи дійсно сміття привезли зі Львова. А козельчани готують заяву до прокуратури.

“Нікому нічого не треба, бо все корумповано. І це страшно становиться. І жити тут, і народжувати дітей», – говорить Анна, жителька Козельця.

«У нашому районі по-моєму, люди забули про свої посади, свої обов’язки. І те, що вони обіцяли людям. Людей реально витравлюють», – вважає житель Козельця Ігор Корнієнко.

Якщо ж чиновники не наведуть лад, місцеві жителі обіцяють влаштувати масовий страйк.

Джерело: Подробности

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register