Суспільство (відео)

Струс мозку через грядку часнику: конфлікт на Прилуччині довів жінку до лікарні (Відео)

«Бербушенко Галина Миколаївна примушувала свого сина, щоб він виривав тут малину. Загадали трактористу виорати цибулю і часник. Він сказав, що не буде цього робити. Тож вони почали мене бити», — Любов Котеленець, мешканка с. Мазки.

Конфлікт стався 6 травня в Мазках Прилуцького району між головою села Галиною Бербушенко та місцевою жителькою Любов’ю Котеленець. За словами останньої, вони ділять на двох город, який залишив їм померлий сусід. Саме на межі поділу Любов Котеленець ще минулого року мала грядку часнику, яку цієї весни хотіла розорати голова села.

«Просила разів 5-6 її залишити часник і цибулю, бо його не пересадиш. З її сторони була агресія, неадекватна поведінка, оскільки вони в сільській раді розпивали спиртні напої. Ще був присутній її син Ярослав, він ударив мене і мою невістку. В мене черепно-мозкова травма голови, струс головного мозку і так далі», — Любов Котеленець, мешканка с. Мазки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В’язниця за конфлікт: на Прилуччині чоловік підпалив сільраду

«Я не мешканка села, ми на карантин приїхали. Познайомилися з сусідом так, що в мене розбита губа. Галина Миколаївна стояла, на це все дивилась з посмішкою і нічого не робила для того, щоб зупинити свого сина. А, навпаки, його підштовхувала до цього. Він штовхався, штовхався і підняв руку. Побачила моя дочка 5-річна, злякалася», — Марина Котеленець, невістка Любові Котеленець.

Наразі в конфлікті розбирається поліція. Однак Любов Котеленець зверталася по допомогу і до голови Сухополов’янської ОТГ, до якої належить їхнє село.

«Зверталася я до Дениса Михайловича, телефонувала йому, питала, чи можна з ним зустрітися, на що було сказано «я на виїзді». Але бачили його з в.о. голови села Мазки Бербушенко Галиною Миколаївною», — Любов Котеленець, жителька с. Мазки.

Аби все ж таки поспілкуватися з головою громади, потерпіла жителька Мазків та її невістка прийшли на сесію Сухополов’янської сільської ради. Після тривалих обговорень жінкам усе ж таки надали право пояснити ситуацію. В результаті голова зазначив.

«Оця подія внесена в ЄРДР і триває наразі слідство. Ми як посадовці, як орган місцевого самоврядування не маємо жодного права втручатися в перебіг слідства. Робота комісії… сьогодні перше засідання відбулося, прийняті відповідні рішення докладно опрацювати це питання, зокрема стосовно життєдіяльності Мазківського старостинського округу. І щоб громада дала оцінку роботі в.о. старости», —  Денис Росовський, голова Сухополов’янської ОТГ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Центр реабілітації в «зоні конфлікту»: Мозговий назвав сенсаційну причину звільнення

Деякі депутати вважають, що посадова особа не може вчиняти фізичне насилля над іншими людьми. Тому вимагатимуть подальшого розслідування цієї ситуації.

«Її можна було вирішити, будучи посадовцем, мирним шляхом, без застосування втручання рідних у ситуацію. Тому ми наполягаємо, щоб надалі посадові особи Сухополовянської ОТГ дотримувались норм чинного законодавства», — Сергій Цибенко, депутат Сухополов’янської сільської ради.

Позиція виконувача обов’язків старости села невідома. Адже жінка не вийшла, аби поспілкуватися з журналістами.

Любов Котеленець також розповіла, що конфлікт між жінками триває вже п’ять років, відколи відбувалися вибори очільника Мазків. Тоді жінки були суперницями.

«Після виборів Галина Бербушенко мені погрожувала, розмахувала руками. Потім були ситуації, коли по довідку я до неї зверталась, вона мені відповідала криком. Ще багато було ситуацій, що не можна було приватизувати землю. Теж у неї агресія. Вона забрала в мене посаду художнього керівника, на якій я пропрацювала 10 років. Сказала, що їй так хочеться. Вона заставляла проводити конкурси за свої кошти», — Любов Котеленець, жителька с. Мазки.

Тепер жінка каже, що намагатиметься вжити всіх заходів, аби виконувач обов’язків старости не повторювала такого.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button