«Я готовий пройти поліграф»: в ОДА почубилися громадські активісти (Відео)

Обіцяв і свого слова дотримав: голова облдержадміністрації Олександр Мисник зустрівся з громадськими активістами Чернігова. Вони й стали ініціаторами зустрічі, бо хочуть знати, хто працюватиме в команді нового очільника області.

«Вся громадськість дуже занепокоєна цим питанням», – громадський активіст Максим Конашевич

Волонтери й учасники ООС: Світлана Здор, Олександр Мезенцев, Ігор Бизган і Михайло Малець від учора стали радниками голови на громадських засадах. Про це Олександр Мисник проінформував активістів. Зазначив, що недовго буде вакантною й посада першого заступника.

«Я запевняю вас, це буде людина професійна, незалежна, цю людину знають органи місцевого самоврядування, голови громад, але це буде пізніше», – голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник.

Та ця зустріч не була спокійною: обговорюючи кандидатури заступників, громадські активісти погиркалися між собою: Олександр Тарнавський звинуватив Вадима Йовенка, що начебто працює на Магістратську, тобто на чернігівську мерію, і таким чином паплюжить ім’я патріотів.

«Є такий пан Йовенко… приходять і представляються всіма організаціями за нашою спиною… що якісь власні інтереси відстоювати… або за свої фінанси й амбіції працюють на Магістратську», – громадський активіст Олександр Тарнавський.

Однак Вадим Йовенко запевнив, що свою громадську діяльність веде чесно.

«Звинувачують, що я десь у когось гроші брав, то нехай звинуватять мене офіційно, я готовий пройти поліграф разом із ними і побачу, хто, як і що», – громадський активіст Вадим Йовенко

Суперечку зупинив голова ОДА Олександр Мисник закликом працювати конструктивно, а ще – займатися патріотичним вихованням чернігівської молоді.

«Давайте її разом вирішувати. Я готовий слухати від вас конструктивні пропозиції, готовий розробляти ці програми, виділяти кошти та займатися, бо дійсно в нас є така проблема, насамперед необхідно виховувати підростаюче покоління, бо це наше з вами майбутнє», – голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник.

Також Олександр Мисник наголосив на підтримці ЗМІ, які працюють у прикордонних районах. Його радник Ігор Бизган проінформував присутніх про інформаційні атаки на Чернігівщині, до яких вдається Росія.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register