Психологічна реабілітація: для військових у Чернігові провели екскурсію
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_3959-780x470.jpeg)
Культурна програма є одним із етапів психологічної реабілітації. Саме із цією метою військовослужбовці підрозділів оперативного командування «Північ», які нині знаходяться в реабілітаційному центрі, неділю присвятили екскурсіям. Про це повідосляють в ОК «Північ».
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_3959-963x642.jpeg)
«Першою локацією обрали дві святині-візитівки Чернігова — Антонієві печери та Свято-Троїцький собор. Отець Максим та головний капелан ОК «Північ» отець Антоній розповіли військовим історію печер та показали вид на місто з дзвіниці собору.
Наступною зупинкою культурного вихідного була одна з нових локацій чернігівського Валу — бронзова копія стародавнього міста та памʼятники видатним людям, які відіграли значущу роль в розбудові Чернігова.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_3957-963x642.jpeg)
На завершення хлопці та дівчата побували в Чернігівському обласному історичному музеї імені Василя Тарновського. Там вони поринули в історичний екскурс по експозиціям від стародавньої Київської Русі до реалій сучасної війни із рф.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_3961-963x642.jpeg)
Не зважаючи на дощ, який супроводжував військових під час екскурсії, кожен із них надзвичайно задоволений новими емоціями та знаннями, які всі отримали», — йдеться у повідомленні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_3960-963x642.jpeg)