Не в кожному штаті США ліберально ставляться до володіння зброєю

Право на зброю в КАЛЫФОРНЫЪ

“Підписуючи ці закони, я хочу посилити безпеку наших громадян. Ми точково та відповідально посилимо чинне законодавство, але водночас ми захистимо права законослухняних власників зброї”, – губернатор Каліфорнії Джері Браун.

Так, нещодавно губернатор Каліфорнії Джері Браун підписав шість антизаконів, які ще сильніше обмежують доступ законослухняних громадян до зброї. Керманич штату пропонує захистити права громадян:

-Відтепер кожен громадянин, який виготовляє вогнепальну зброю в себе вдома, повинен зареєструвати її у відповідних органах влади штату й отримати серійний номер, що допоможе відстежувати таку зброю.

-Також у разі купівлі боєприпасів покупець має надати посвідчення особи і пройти біографічну перевірку. У зв’язку з цим у штаті буде створена база даних власників патронів.

А ще у штаті підпадуть під заборону збройові магазини з місткістю понад 10 набоїв. Позичання зброї членам сім’ї без проходження біографічної перевірки відтепер теж поза законом.

Водночас губернатор ветував кілька законів, що:

-запроваджували б кримінальне покарання за крадіжку вогнепальної зброї;

-вимагали б сповіщати відповідні органи про крадіжку або зникнення вогнепальної зброї протягом п’яти днів від часу такої крадіжки або втрати;

-обмежували би кількість дозволених покупок гвинтівок або дробовиків до однієї одиниці за місяць.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register