Драма і реклама: нові подробиці у справі «Чернігів-Індормедіа» (Фото, Відео)

gr_30.05.2017_ostanovka-e1505114676596

Скандальна історія про загадкову рекламну фірму «Чернігів-Індормедіа», яка невідомо звідки виникла й одразу ж отримала на комерційну поталу 95 нових зупинок громадського транспорту, продовжує обростати щоразу новими цікавими фактами. Та про все по черзі.

Ми вже повідомляли, що спочатку керівником і засновником сумнівної фірми «Чернігів-Індормедіа» вписали Ксенію Віталіївну Пінчук, яка зареєструвала своє дітище за адресою: вулиця Івана Мазепи, 34, квартира 51.

1

Та журналісти ЧЕline за вказаною адресою тоді не знайшли великого офісу, де уже вирувала б підготовка до рекламної роботи. Натомість виявили там звичайну житлову квартиру. Але підвищена увага з боку медійників змусила організаторів «рекламної оборудки» заметушитися і внести певні реєстраційні корективи.

До речі, чернігівські ЗМІ повідомили, що насправді новостворена рекламна фірма зареєстрована на одногрупницю дружини одного із заступників міського голови Владислава Атрошенка, який до чиновництва сам займався рекламним бізнесом.

Коли запахло смаленим, почали підчищати сліди. У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відбулися зміни.

2

Засновників фірми «Чернігів-Індормедіа» стало вже двоє і офіс перенесли із вулиці Мазепи на проспект Миру, 32. Як відомо, в цій будівлі розташовуються офісні приміщення ТОВ «Енергополіс-Інвест» (фірма зареєстрована на матір Владислава Атрошенка).

3

У цій будівлі розміщені телеканал «Дитинець» (директором якого до обрання на посаду заступника міського голови був Олександр Ломако), фітнес-клуб «Кислород» і, до речі, нотаріальна контора нотаріуса-рекламника Тарасенка.

tarasenko

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Індормедіа» рулить: Атрошенко самоусунувся від рекламного конфлікту (Відео)

За фактом цієї оборудки правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження й обіцяли за кілька місяців розібратися в ситуації. Кримінальне провадження відкрите за статтею 364, частина 1 «Зловживання владою і службовим становищем».

Минуло майже півроку, але жодних заяв із цього приводу не було. Тому ми вирішили самі поцікавитися «рекламними» справами.

За словами речника ГУНП у Чернігівській області Сергія Бриля, поки рішення у цій справі немає.

«Ситуацією займається слідче управляння Головного управління Національної поліції в Чернігівській області. Але слідство триває. Поки що чекаємо на експертизу від експертних закладів. Із Києва має надійти експертиза», – прокоментував Сергій Бриль.

І от чергова «цікавинка» – відтепер керівником фірми «Чернігів-Індормедіа» вказана Ірина Володимирівна Бойко.

бойко

Ксенія Пінчук тепер тільки засновник (разом із нотаріусом Родіоном Тарасенком). Хто така Ірина Бойко? Наразі з’ясувати цього не вдалося. У реєстрі фізичних осіб є людина з таким ім’ям і прізвищем. Вказано, що та жінка з Козелецького району і займається роздрібною торгівлею залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах. Телефоном Ірина Бойко з Козелецького району підтвердила нам, що жодного стосунку до рекламної фірми «Чернігів-Індормедіа» не має.

Ідемо далі. Вдаємо з себе рекламодавців і телефонуємо до «Чернігів-Індормедіа» за вказаним у реєстрі номером +380930637726.

Можливо, вам більше пощастить і вдасться замовити рекламу в «легендарної» фірми.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password