На півночі Чернігівщині вовки тероризують села

51902535_2159756224090010_5968890212175052800_n

Вовчі розбої почалися в Городнянському районі ще задовго до настання холодів. Із ранньої осені минулого року сіроманці взялись активно красти своїх одомашнених родичів – собак. Тероризували переважно лісові поселення та села на півночі району. Чимало пропало й мисливських собак на полюванні. Частину таких випадків мисливці також приписують вовкам.

Про це повідомляє газета «Новини Городнянщини».

Із першими снігами мисливці взялися за вовків, однак вовчатникам якось не таланило. Кілька разів хижаків обкладали прапорцями, та сіроманці виходили з окладів. За чутками, кількох вовків таки вдалося вполювати єгерям із приватних мисливських господарств, ще кількох поранили, ймовірно, смертельно. Однак поранені тварини сховалися в нетрях замглайських боліт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знахабнілі вовки тероризують Чернігівщину

Після такого тиску вовки причаїлися чи мігрували до сусідніх районів. Кілька тижнів люди не натрапляли на сліди їхньої діяльності. Можливо, хижаки взялися полювати на диких тварин по глибокому снігу. Та з першою ж відлигою активізувалися знову. На півночі району кілька очевидців зустрічались зі зграєю вовків у дев’ять голів. Знову почалися напади на собак, останній із яких трапився просто в Будищі посеред села.

Нині єгері більшості мисливських господарств району знову готуються полювати на вовків, бо численні знахабнілі зграї можуть призвести й до страшніших наслідків. Щоправда, погода не сприяє цій справі – поки що до лісу не дуже й заїдеш. Тож мисливці чекають на хоч часткове сходження снігу та приморозки.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register