Уся правда про чернігівського «чупакабру»

31603774_1956422561097854_6196784797558243328_n

Днями ЧЕline писав про те, що в одному з приватних секторів Чернігова невідома істота за ніч задушила 20 курчат. Напередодні в цьому ж мікрорайоні ще у двох господарствах щось подушило кролів. Істота діяла з несамовитою силою і злістю – вона гризла клітки, намагаючись відчинити їх, зривала шифер, рила землю, аби дістатися до здобичі, розкидала навкруги майно. Одна з мешканок мікрорайону розповіла, що після цієї істоти на клітці залишилася така вм’ятина, наче вдарила кулаком сильна людина, і чоловік у дворі помітив великого пса світлого кольору. До речі, жодного вбитого курчати чи кролика ця істота не їла – тільця всі цілі, але в них скручені шиї і прокушені хребти. Люди припускають, що істота випила кров. Після себе «злодій» залишив сліди, схожі на лапи величезного собаки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чупакабра повертається? У селянському господарстві щось повбивало кролів

Жителі мікрорайону вирішили чатувати на невідому істоту, яка майже щоночі шкодить у господарствах, і таки впіймали її на гарячому – о 4-й ранку вона знову повернулася в те господарство, де напередодні задушила курчат. Спершу оглянула город, адже на землі знову залишилися сліди, схожі на собачі, побігла до клітки з курми. Було чутно, кажуть хазяї, як шкрябало біля замка. Утім, біля клітки на звіра чекала пастка. У цю пастку й попався величезний пес світлого кольору, якого вже бачили за такими справами.

Собака, якого зловили мешканці мікрорайону, виявився чималеньким – у нього високі тонкі лапи, міцний череп. На вигляд – безпородний. Не був худим.

Дивну поведінку цього собаки, який «працював» із несамовитою силою і злом, прокоментували мисливець Андрій і доцент кафедри біології Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Шевченка Олександр Федун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові «чупакабра» напала на свійських тварин

“Я можу лише припускати, важко щось коментувати з цього приводу. Мешканцям мікрорайону варто було показати цього собаку ветеринарам, нехай би ті оглянули. Якщо є дивна поведінка, то пес, можливо, хворий. Не доведи Господь, він напав би на людину. Перше, що мені спадає на думку, що це може бути мисливський пес, бо вони не їдять здобич, не шматують, а душать. А взагалі, людям треба зрозуміти, що собака – це звір, у нього є інстинкти і він теж може бути злим і неадекватним. Варто було показати пса ветеринарам”, – радить Олександр Федун.

“Дійсно, помітні замашки мисливського пса, бо ті теж не їдять здобич, а лише душать її. Але можу сказати зі стовідсотковою впевненістю, що це точно не мисливський пес. Якщо чистокровний мисливський пес, то він виділяється своїм забарвленням і формами. До того ж, мисливський пес не полізе в клітки. Так, мисливський пес, наприклад, лайка, може десь удома у дворі придушити курку, але він ніколи не полізе по здобич у клітки, не вириватиме там замки. Мені, здається, щось тут нечисте може бути, щоб так лютувати. От я особисто маю справу з гончими собаками – вони дуже добрі, граються з дітьми, вони «душки» з людьми. Як сторожовий пес може бути лайка, але навіть у лайки такої лютої поведінки немає. А це, може, якесь схрещення, мутація, щось із генетикою пов’язане. Можливо, була дворняга і схрестилася з мисливською, тож вийшла така тварюка. Але, це точно не мисливський пес”,– упевнений мисливець Андрій.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register