Чернігівські активісти порахують витрачені бюджетні мільйони начальника ЖКГ Ярослава Куца (Відео)

Кілька днів роботи – і від колишнього надміцного 70-тонного постаменту, на якому ще 4 роки тому стояв Ленін, не залишилося й сліду.

«Спочатку ми зрізали канатною пилою знизу, потім ми його звалили за допомогою металоломів і домкратів, а потім розібрали на шматки для вивезення», – чернігівський активіст Вадим Йовенко.

За демонтажними роботами пильно спостерігали чернігівські активісти. Один із них – Вадим Йовенко. Це він знайшов недорогого виконавця робіт, чим допоміг зекономити місту більше мільйона гривень.

«Ми це все зробили за 198 тисяч», – чернігівський активіст Вадим Йовенко.

«Я йому дякую від імені чернігівської громади, пану Йовенку, але я кажу, що в нас не було навіть намірів, я не думав про такі великі кошти», – чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Про великі кошти на демонтаж постаменту «вождя» в міській раді заговорили ще в грудні минулого року на одній із ранкових нарад. Начальник житлово-комунального господарства Ярослав Куц озвучив можливу суму, якої вистачило б, аби оплатити демонтажні роботи. Цифра шокувала весь Чернігів.

«Суму мільйон триста сорок», – начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Куц.

Щоправда, сьогодні Ярослав Куц виправдовується – каже, сума була не остаточна і ніхто її не затверджував. Мільйон триста ввів у вуха міському голові та чернігівцям начебто просто так.

«Дуже багато було пропозицій, я просто озвучив найбільш шалену пропозицію, яку надали. Тобто жодних договорів, перемовин у цьому напрямі в управлінні не було», – начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Куц.

«Це повністю негосподарський і непрофесійний підхід. Мета чиновників – це збагачення за рахунок платників податків Чернігівщини, от і все. Я вважаю, що такі люди не повинні займати посади, повинні прийти професіонали. Дійсно патріотично налаштовані, жертовні фахівці», – чернігівський активіст Вадим Йовенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Постамент з-під Леніна вивозять

Міський голова Владислав Атрошенко мільйонну пропозицію начальника комунального відомства Ярослава Куца не коментує і всіляко ухиляється від питання, чи варто переоцінити роботу цього підлеглого і чи варто перевірити решту проектів управління житлово-комунального господарства, які вони реалізовували в Чернігові протягом останніх років. А от економію на постаменті Леніна Атрошенко приписав собі та Куцу.

«Це чернігівський міський голова зекономив разом з управлінням ЖКГ. Якщо ви пам’ятаєте, мною було сказано: якщо називається цифра мільйон, то ви будете носити по кілограму ці брили до каси, де ви отримуєте заробітну плату, і таким чином її не буде», – чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Та поки міський голова впевнено захищає житлово-комунальне господарство, чернігівські активісти збирають інформацію щодо інших, уже реалізованих у Чернігові проектів Ярослава Куца і не тільки його. Небайдужі чернігівці хочуть довести міському голові, що роботи з благоустрою можуть коштувати значно дешевше, аніж це є зараз.

«Далі, звісно, ми будемо перевіряти за допомогою небайдужих чернігівців усю діяльність міської влади, скоріше за все, це керівника ЖКГ й інших комунальних підприємств, як розподіляють бюджетні кошти, наскільки це прозоро», – чернігівський активіст Вадим Йовенко.

Ярослав Куц поки всі звинувачення у свій бік відкидає. Він називає себе чесним чиновником і радить усім, хто підозрює його у розкраданні бюджетних коштів, звертатися до прокуратури.

Журналіст Яна Титенок

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register