Депутати міськради просять нових повноважень – розпоряджатися грошима від адмінштрафів (Відео)

Депутати Чернігівської міської ради готують звернення до Кабміну, Міністерства фінансів і мерів усіх українських міст: у документі обранці виступають із важливою ініціативою – просять у столичної влади нових повноважень – залишати всі надходження зі сплати адмінштрафів у бюджеті міст. Приміром, Чернігів за кошти «порушників» зможе фінансувати, наприклад «Муніципальну варту» й оплачувати організацію безпеки на вулицях обласного центру.

«Для цього треба мати певні ресурси і саме кошти від цих штрафів можна задіяти як ресурс для бюджету міста Чернігова та для мешканців міста Чернігова. І якщо держава на це піде, то за рахунок цього фінансування ми будемо оплачувати відеокамери, безпеку, «Муніципальну варту», у нас вивільняться кошти, які ми можемо спрямувати на освіту, охорону здоров’я, культуру або на заробітну плату, або на благоустрій», – депутат Чернігівської міської ради (НАШ КРАЙ) Віктор Бистров.

Звернення депутати затвердять на 36-й сесії міської ради. Підтримки чекають і від колег з інших міст України. На порядок денний можуть винести питання про заснування Молодіжної ради. Тричі Положення про створення консультативно-дорадчого органу вивчали депутатські комісії, але і досі не відомо, чи отримає чернігівська молодь повноваження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прозоро і потужно: у Чернігові створюється муніципальна молодіжна рада

«Нам важливо, щоб нарешті прийняли це положення і ми почали працювати, збирати молодь активну по місту і щоб це була ефективна працююча молодіжна рада», – громадський активіст Ярослав Юрченко.

Міський голова Владислав Атрошенко дозволив внести питання на сесію лише за однієї умови: якщо висновки депутатських комісій будуть схвальні.

«У мене жодних застережень стосовно того, чи може бути створена така рада, ніколи не було, питання положення – опрацьовуйте», – Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Усього на 36-ту сесію Чернігівської місії ради виносять 40 питань. Серед них – прийняття бюджету міста – 2019. На погоджувальній раді в міськраді затвердили всі питання порядку денного. Сесія відбудеться 29 листопада.

Журналіст Яна Титенок

Оператор Дмитро Дриганов

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register