“Термінальні війни”: громада протестує проти митного екологічного монстра (Відео) ЧL

Цілодобовий шум двигунів, пилюка, загазованість, міні-землетруси та вщент розбиті дороги. Такий «пакет щастя» «подарував» жителям чернігівської вулиці Жабинського митний «Термінал-Центр». Уже кілька років поспіль сотні вантажівок цілодобово курсують по житловому комплексу і перетворюють життя мешканців мікрорайону в справжнє пекло.

На вимогу громадськості проблемний брокерський центр нещодавно закрили. Але підприємці, які заробляють мільйони на роботі терміналу, хочуть знову відновити його роботу. Це питання вже внесено в порядок денний чергової сесії Чернігівської міськради.

Стурбована таким розвитком подій громада вийшла на акцію протесту під стіни Чернігівської митниці.
Надія Галковська, жителька вулиці Жабинського:
– Люди живуть серед цих кошмарних фур, які щодня і щоночі нас отруюють своїм смогом, своїм шумом і вібрацією. Вічно розбита дорога. Фури постійно знищують дороги. Нонсенс, що в житловому масиві постійно курсують великовагові машини. Це неприпустимо – в жодній цивілізованій країні такого явища нема. Це неприпустимо з усіх точок зору, а особливо з точки зору екології і здоров’я людей.

Анатолій, житель вулиці Жабинського:
– Каждый день фуры, разбивают дороги, воздух. Ходят в туалет – не стесняются уже и под окна ходят. Что хотят то и делают.

Жителі проблемного мікрорайону вимагають керівництво Чернігівської митниці не співпрацювати із «Термінал-Центром». А у міського голови Владислава Атрошенка люди вимагають не виносити на сесію питання про продовження оренди землі для митного центру.

Під цими вимогами підписалося близько 400 чернігівців.

Надія Галковська, жителька вулиці Жабинського:
– Я взагалі не прихильник ультра-радикальних методів, але якщо громада буде у відчаї, то нам доведеться використовувати все.

Текст звернення з підписами обурених жителів передали керівництву митниці.

Громадськість запевняє, якщо влада проігнорує їх вимоги і віддасть перевагу бізнесу, то люди сидіти склавши руки не будуть. Мовляв, «перший постріл» уже зроблено, тому, якщо воювати – то до кінця.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register