Чернігівський нотаріус вигадав новий закон, щоб підзаробити на дітях

630_360_1477306331-6541

До редакції ЧЕline звернувся чернігівець, який зі зрозумілих причин побажав залишитися невідомим, і розповів, як один із нотаріусів міста дурить людей, вигадуючи нові закони.

Таким нотаріусом є Родіон Тарасенко, котрий працює за адресою проспект Миру, 32. Перед походом до цього нотаріуса треба самому почитати закони, щоб не залишитися в дурнях і не дати йому можливості на вас заробити, – радить чоловік.

«Ідеться про заяву батьків на вивіз дитини за кордон. Нотаріус Тарасенко вирішив підзаробити на відпочинку дітей і вигадав новий закон, згідно з яким, скільки країн відвідує дитина, стільки й потрібно заяв від нотаріуса. Тобто якщо ваша дитина їде в тур по 5 країнах, то в цього нотаріуса вам треба оформити п’ять заяв по 350 грн замість однієї», – розповідає чоловік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За рекламну фірму «Чернігів Індормедіа» взялися правоохоронці

Проконсультувавшись з іншим нотаріусом, з’ясувалося, що такого правила не існує, і Тарасенко просто вирішив схитрувати, щоб таким чином більше заробляти.

Аби почути думку другої сторони, журналісти ЧЕline звернулися по коментар безпосередньо до Родіона Тарасенка.

«Раніше можна було робити заяву на вивіз дитини за кордон на кілька країн одночасно і це коштувало стільки ж, скільки тепер беруть за одну країну. Прийшла перевірка управління юстиції і зробила вказівку, що не більше, ніж на одну країну, давати дозвіл на виїзд і не довше, ніж на три місяці», – прокоментував нотаріус. На запитання, на чому базується така вказівка, Родіон Тарасенко не відповів, натомість запропонував звернутися до Мін’юсту.

Зазначимо, що згаданий нотаріус є власником загадкової рекламної фірми «Чернігів – Індормедіа», яка отримала дозвіл на розміщення реклами на 95 нових зупинках громадського транспорту в Чернігові.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password