Чернігівський нотаріус вигадав новий закон, щоб підзаробити на дітях

630_360_1477306331-6541

До редакції ЧЕline звернувся чернігівець, який зі зрозумілих причин побажав залишитися невідомим, і розповів, як один із нотаріусів міста дурить людей, вигадуючи нові закони.

Таким нотаріусом є Родіон Тарасенко, котрий працює за адресою проспект Миру, 32. Перед походом до цього нотаріуса треба самому почитати закони, щоб не залишитися в дурнях і не дати йому можливості на вас заробити, – радить чоловік.

«Ідеться про заяву батьків на вивіз дитини за кордон. Нотаріус Тарасенко вирішив підзаробити на відпочинку дітей і вигадав новий закон, згідно з яким, скільки країн відвідує дитина, стільки й потрібно заяв від нотаріуса. Тобто якщо ваша дитина їде в тур по 5 країнах, то в цього нотаріуса вам треба оформити п’ять заяв по 350 грн замість однієї», – розповідає чоловік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За рекламну фірму «Чернігів Індормедіа» взялися правоохоронці

Проконсультувавшись з іншим нотаріусом, з’ясувалося, що такого правила не існує, і Тарасенко просто вирішив схитрувати, щоб таким чином більше заробляти.

Аби почути думку другої сторони, журналісти ЧЕline звернулися по коментар безпосередньо до Родіона Тарасенка.

«Раніше можна було робити заяву на вивіз дитини за кордон на кілька країн одночасно і це коштувало стільки ж, скільки тепер беруть за одну країну. Прийшла перевірка управління юстиції і зробила вказівку, що не більше, ніж на одну країну, давати дозвіл на виїзд і не довше, ніж на три місяці», – прокоментував нотаріус. На запитання, на чому базується така вказівка, Родіон Тарасенко не відповів, натомість запропонував звернутися до Мін’юсту.

Зазначимо, що згаданий нотаріус є власником загадкової рекламної фірми «Чернігів – Індормедіа», яка отримала дозвіл на розміщення реклами на 95 нових зупинках громадського транспорту в Чернігові.Коментарів: 12

 • Ukraine, Chernihiv

  Аноним Відповісти

  22.06.2018 at 18:34

  У этих нотариусов, как на базаре. Сходу придумывают как раскрутить клиента. Оформляла разрешение на вывоз ребенка возле 5 звездочного Союза. Спросила стоимость у нее, сказала 300 грн. А потом когда оформила, она подумала и говорит, ну у вас же 2 страны, так платите 400 грн

  • Ukraine, Chernihiv

   Бггг Відповісти

   22.06.2018 at 21:49

   Ну хоть 400 гривен за две страни а не 700 как у Тарасенко)))

 • Ukraine, Chernihiv

  Аноним Відповісти

  22.06.2018 at 19:37

  “Прийшла перевірка управління юстиції і зробила вказівку”
  Тобто управління юстиції в усній формі зробила вказівку саме цьому нотаріусу і слухняний нотаріус почав вдвічі більше заробляти? А інші як лохи і далі працюють без цієї вказівки

 • Ukraine, Chernihiv

  Аноним Відповісти

  22.06.2018 at 19:54

  Не удивительно. А чем закончилась история “Банда чорних ріелторів” где был замешан этот нотариус? Погуглите, кто не знает этой истории. Историю забыли, а нотариус видимо много где не чист на руку.

 • Ukraine, Chernihiv

  Виктория Відповісти

  22.06.2018 at 20:42

  По логике это заявление нужно при пересечении нашей границы нашим пограничники. Оно на украинском языке кажется? Остаётся на руках и только демонстрируется при проверке. Тогда зачем их несколько?

 • Ukraine, Chernihiv

  Юлия Відповісти

  22.06.2018 at 21:00

  Делала заявление на выезд своему ребёнку , стоило это у Тарасенко 300 грн . Обходила десяток нотариусов для того что бы сэкономить и все в один голос – для каждой страны отдельные заявление и не больше чем на 3 месяца ( хотя нам надо было на 1,5 года) .
  По рекомендациям пошла именно к этому нотариусу – и хотя бы не нахамили и все сделали быстро и качественно .

  • Ukraine, Chernihiv

   Оk sana Відповісти

   22.06.2018 at 21:17

   300 грн? Мне и всем моим знакомым (дети из одного колектива) заявление на выезд за границу стоило у Тарасенко 350 грн.

 • Ukraine, Chernihiv

  Черниговец Відповісти

  22.06.2018 at 22:26

  Не знаю что это за новшество. Сколько ездили, всегда писали несколько стран – страну прибытия и другие страны шенгенской зоны. Украина ведь не со всеми странами имеет общую границу,
  иногда транзитом нужно проехать и другие страны. Если заранее были известны эти страны, то и их указывали. А теперь если проезжать через другие страны, то и платить нужно за каждую страну отдельно?

 • Ukraine, Chernihiv

  Людмила Відповісти

  22.06.2018 at 23:29

  Мы тоже с коллектива ” Веснянка” платили по 300 грн и это больше 50 детей . Нам показали расценки и так у всех нотариусов с нового года . Зачем клеветать человека ? Что за народ …..

 • Ukraine, Chernihiv

  Аноним Відповісти

  22.06.2018 at 23:29

  Мы тоже с коллектива ” Веснянка” платили по 300 грн и это больше 50 детей . Нам показали расценки и так у всех нотариусов с нового года . Зачем клеветать человека ? Что за народ …

 • Ukraine, Chernihiv

  Дитрих Відповісти

  23.06.2018 at 15:01

  Что за люди эти нотариусы?! Павыдумуют! Им бы штампы и бланки отоварить! И побольше. Скоро ловить будут на улице и строго так: “А ты оформил заявление на заявление?” Нет? Тогда в тюрму или 350 грн за каждую букву алфавита.

  Нотариус предоставляет услугу по договорной цене. Вот решил он что сегодня “бланочка” стоит 350 грн, а завтра 3500 грн – это его право, его видение и оценка своего труда. Это ж не спитрзавод с регулируемыми ценами. Не нравится этот нотариус – ищи другого, вон их валом, в каждом доме по штуке.

  Ребята, вы хоть раз имели дело с иностранным нотариусом? Не русским или российским, не СНГ-шным. Например, с немцем. Думаю, заявителю, почку пришлось бы заложить за заявление.

  А Челайну, при всем уважении, у вас что новости закончились? Так спросите у бабок-перекупов на рынке сколько клубника и что там за ценообразование? Это интереснее и жизненнее. Или про психоделического равлыка на въезде))). Да вон, что только одна анонсированная школьная оптимизация стоит! Где годный разбор полетов?

  И да, я не нотариус.

 • Ukraine, Chernihiv

  Аноним Відповісти

  23.06.2018 at 20:39

  Оформляли на Шевченка, указывали несколько стран в одном заявлении, на цену это не повлияло.

Новий коментар

Війти за допомогою: 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password